Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawody jeździeckie w Budzistowie

Organizatorzy zawodów w Budzistowie obok Kołobrzegu zapraszają na zawody ogólnopolskie Baltic Cup, które rozegrane zostaną w dniach 3-5 czerwca 2022.

Stadnina Koni Michalski organizuje zawody jeździeckie już od paru sezonów, a zmodernizowany hipodrom z systemem Ebbe & Flut zapewnia doskonałe warunki do startów. W zeszłym roku odbyło się tam kilkanaście udanych imprez, a także Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Związku Jeździeckiego. Także w tym roku organizatorzy zapraszają zawodników na zawody ogólnopolskie w dniach 3-5 czerwca 2022. Ośrodek w Budzistowie położony jest zaledwie 4 kilometry od morza, więc to idealny pomysł na połączenie wyjazdu na zawody z wypoczynkiem.

W ramach zawodów ogólnopolskich rozegrane zostaną Mała, Średnia i Duża Runda w klasach N, C i CC. Oprócz tego odbędą się także rundy młodych koni dla cztero-, pięcio- i sześciolatków oraz konkursy regionalne w klasach LL, L i P.  

Grand Prix – I Memoriał Marka Zaleskiego - światowej klasy sędziego który ostanie zawody sędziował w Budzistowie w 2021 r.   

Gościem Honorowym będzie Ambasador RP Anna Maria Anders.
reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama