Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Otwarcie sezonu żeglarskiego
Już jutro (w sobotę)  rozpocznie się dwudniowe Otwarcie Sezonu Żeglarskiego, które zostało przeniesione z ostatniego weekendu z racji złych warunków atmosferycznych.
W programie część oficjalna z ceremonią żeglarską, odsłonięcie polera upamiętniającego Antoniego Szarmacha, zasłużonego dla kołobrzeskiego żeglarstwa, a także Regaty "Trzy Perły". Ponadto w Porcie Jachtowym przy Reducie Morast w sobotę przed godziną 12.00 rozpocznie się degustacja świeżej ryby bałtyckiej, do wydania jest aż 1000 porcji! A już od dzisiaj będzie czynna Tawerna w Reducie Morast, w związku z tym serdecznie zapraszamy na grilla, wędzoną rybę, piwo, kawę oraz herbatę.

Regaty Województwa Zachodniopomorskiego w klasie Laser oraz koncert szantowy w związku z zaplanowanym kalendarzem imprez żeglarskich odbędzie się najprawdopodobniej w terminie 16-17.07.2022 r.
 
reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama