Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rowerowe Miasteczko Radia ZET

Radio ZET wraz z Urzędem Marszałkowskim i Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza na długi rowerowy weekend nad Bałtykiem. 16 czerwca przy kołobrzeskiej latarni morskiej powstanie rowerowe miasteczko, które tego dnia będzie działać od godziny 11 do 16.

Organizatorzy przygotowali wspaniałe zabawy i moc atrakcji dla miłośników jednośladów. Na odwiedzających będą czekać kolarskie trenażery, strefa znakowania rowerów, tor przeszkód na najmłodszych jeżdżących na rowerach, mini zawody kolarskie oraz warsztaty. Do dyspozycji będą przeróżne rowerowe gadżety i kaski. Planowana jest też super niespodzianka dla entuzjastów dwóch kółek.

Każdy uczestnik rowerowego miasteczka Radia ZET będzie mógł zapoznać się również z bogatą ofertą turystyczną miasta Kołobrzeg oraz Pomorza Zachodniego.
Jeżeli jesteście miłośnikami aktywnego wypoczynku, to nie możecie ominąć tego wyjątkowego eventu, w końcu sezon rowerowy rozkręca się na dobre.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama