Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ogólnopolskie zawody dzieci i młodzieży w skokach przez przeszkody

Po długoletniej przerwie, prawie 15 latach do Regionu Zachodniopomorskiego Właściciel Ośrodka Jazdy Konnej W Kołobrzegu - Budzistowie Pan Andrzej Michalski przywrócił organizację Ogólnopolskich Zawodów Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody DIM KOŁOBRZEG 2022. Zawody, które w sposób szczególny wzmacniają świadomość sportu wśród najmłodszych, a także u starszych oraz całych rodzin. Spotkania te w sposób szczególny rozwijają, poszerzają popularność i wartość hodowli Polskich koni oraz pozwalają na odkrywanie pięknych terenów turystycznych naszego Regionu.

Wszystkich Miłośników koni oraz mieszkańców Kołobrzegu i gości serdecznie zapraszamy. Zapraszamy od piątku  do niedzieli 24-26 czerwca 2022. WSTĘP WOLNY.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama