Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zlot Food Trucków już w ten weekend
 
Przed nami kolejna odsłona imprezy z trzydniowym wielkim jedzeniem! W Kołobrzegu odbędzie się “Street Food Polska Festival”.  Impreza pod nazwą “Street Food Polska Festival” w Kołobrzegu wpisała się już na stałe w wakacyjny harmonogram.

Start już w piątek 1 lipca o godzinie 12 na placu przy Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Na mieszkańców czekają food trucki z pysznymi ziemniakami i batatami, chrupiącymi zapiekankami, złotymi paluchami churros, burgerami, chrupiącymi kurczakami, langoszami i wiele, wiele innych. Nie zabraknie także piwa oraz przepysznej kawy. Słowem: dla każdego coś dobrego z kuchni całego świata! Zarówno na słono jak i na słodko. Jak zapewniają organizatorzy w tym roku zaskoczą nas ilością jak i różnorodnością nowych trucków. 
 
Harmonogram wydarzenia:
1.07. (piątek): 12.00-22.00
2.07. (sobota): 11.00-22.00
3.07. (niedziela): 11.00-21.00
 
 
 
 
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama