Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Viva Opera! - koncert w Kołobrzegu 1 - 3 lipca [wideo]

Już 1 lipca o 20.00 w amfiteatrze w Kołobrzegu odbędzie się niezwykły koncert Viva Opera! Zabrzmią szlagiery z najsłynniejszych musicali czy niezapomnianych przebojów operetkowych. Opera na Zamku w Szczecinie zabiera Państwa prosto na muzyczne spotkanie między innymi z wielką damą światowej opery – Małgorzatą Walewską.

Na scenie kołobrzeskiego amfiteatru wystąpi siedmiu solistów i orkiestra Opery na Zamku pod batutą pochodzącego z Bułgarii maestro Vladimira Kiradjieva. W bogatym repertuarze koncertu nie zabraknie porywających i energetycznych piosenek z najsłynniejszych musicali, pełnych dowcipu fragmentów operetek oraz wirtuozerskich popisów orkiestry. Piękne głosy, porywająca i energetyczna muzyka oraz klimat letniego wieczoru gwarantują świetną rozrywkę dla spragnionej dobrej zabawy i artystycznych doznań publiczności. Będzie nam niezmiernie miło wraz z Państwem przywitać lato na jedynym takim koncercie w bliskości bałtyckiej plaży, w otoczeniu przyjemnej i odprężającej scenerii.

Gość specjalny – Małgorzata Walewska* zabierze Państwa do niezwykłego świata opery. Całości tej muzycznej uczty dopełni prowadzący koncert, który podzieli się z Państwem anegdotami o utworach i kompozytorach. To już kolejny wyjazd Opery na Zamku nad morze. Kurort to doskonałe miejsce na pokazanie artystycznych możliwości jedynego w regionie teatru muzycznego i uprzyjemnienie czasu wczasowiczom, spragnionych dźwięków. Jeszcze kilka lat temu w nadmorskich miejscowościach brakowało tak dużych widowisk ze sfery kultury wysokiej. Były festiwale, koncerty techno, pop, kabarety, disco polo… Ale potrzebny jest też wypoczynek przy muzyce klasycznej, bo wielu melomanów spędza wakacje nad Bałtykiem. Opera na Zamku proponuje repertuar lekki, koncert jest bowiem przygotowywany nie tylko dla wiernych miłośników opery: trafi w gust każdego widza.


Obsada:

Małgorzata Walewska

Lucyna Boguszewska

Joanna Tylkowska-Drożdż

Tomasz Łuczak

Juan Noval-Moro

Piotr Zgorzelski

Janusz Lewandowski

Orkiestra Opery na Zamku

Dyrygent Vladimir Kiradjiev

Prowadzący koncert Andrzej Wątorski

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama