Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rajd PTTK Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym Oddział im. Jana Frankowskiego w Kołobrzegu zapraszają miłośników pieszych wędrówek na III Rajd PTTK Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha

Rajd odbędzie się 16 lipca 2022 roku w Kołobrzegu. Uczestnicy wyruszą na trasę rajdu o godzinie 10.00 z Placu Ratuszowego. Celem Rajdu jest uczczenie wielkiego propagatora zieleni Kołobrzegu i powiatu kołobrzeskiego, ś.p. Wiceprezesa Oddziału i przewodnika turystycznego PTTK Antoniego Szarmacha oraz propagowanie walorów zieleni w Kołobrzegu oraz powiatu. Patronat honorowy nad Rajdem objęli starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska. Nagrody dla uczestników imprezy ufundował Zarząd Powiatu w Kołobrzegu.

Zgłoszenia można zgłaszać do piątku 8 lipca 2022 roku pod numerem telefonu 501 480 256 bądź mailowo bort@pttk.kolobrzeg.pl. Istnieje możliwość dokonania zapisów w siedzibie Oddziału przy ul. Zwycięzców 5/1, wejście od strony podwórka w piątki od godziny 17.00 do godziny 18.00. Symboliczne wpisowe na imprezę wynosi 10 złotych.

Warunki uczestnictwa:

W imprezie udział mogą wziąć dzieci i młodzież szkół podstawowych z opiekunami (opiekunowie grup szkolnych nie muszą wpłacać wpisowego) oraz dorośli. Na mecie rajdu przewidziane są konkursy z wiedzy o kołobrzeskiej zieleni. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Członkowie PTTK z ważną legitymacją członkowską są objęci ubezpieczeniem NNW w ramach umowy ubezpieczeniowej PTTK z STU ERGO Hestia S.A. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Uczestnicy biorą udział w Rajdzie na własną odpowiedzialność. W przypadku nieprzybycia na Rajd opłata na rzecz organizacji Rajdu nie będzie zwracana, a uczestnik traci prawo do wszelkich świadczeń ze strony organizatorów.

Trasa Rajdu

Trasa piesza - przewodnik PTTK Robert Śmigielski i znany kołobrzeski propagator przyrody Tadeusz Twardy.

Plac ratuszowy - Skwer Pionierów - Plac płk. Anatola Przybyslkiego - Plac Pionierów - Plac 18 Marca - Park Teatralny - Plac Koncertów Porannych - ośrodek "Kormoran".

Serdecznie zapraszamy!

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama