Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Biesiada Łososiowa 2022 w Dygowie

W sobotę 16 lipca 2022 r. odbędzie się kolejna edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej Biesiada Łososiowa, organizowanej przez Gminę Dygowo. W ramach Biesiady odbędą się ogólnopolskie zawody wędkarskie. Zgodnie z regulaminem zawody wędkarskie będą przebiegały wzdłuż rz. Parsęta, od Elektrowni w Rościnie do mostu drogowego na ul. Młyńskiej w Kołobrzegu. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie karty wędkarskiej, Istnieje również możliwość wykupienia licencji w dniu zawodów ( karta płatnicza). Po raz kolejny odbędą się również zawody sportowe „Gonitwa Łososiowa”. Uczestnicy Gonitwy będą musieli pokonać dystans 22 kilometrów. Trasa zawodów to: kolarstwo, kajak i bieg. Start zawodów 16 lipca 2022 r. godz. 11.30. Spóźnieni mogą się jeszcze zapisać. Po zakończeniu części wędkarskiej i sportowej, rozpocznie się biesiadowanie. W tym roku Biesiada odbędzie się na stadionie sportowym.

Regulamin zawodów wędkarskich i sportowych na stronie: www.ug.dygowo.pl lub www.gminadygowo.pl

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama