Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Noc Kolorów już w sobotę!

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Noc Kolorów, wydarzenie odbywające się w ramach III Festiwalu Artystów Ulicy Sea of Art.

16 lipca 2022, godz. 20.00, Park Żeromskiego przy Pomniku Zaślubin z Morzem. Wstęp wolny

Noc kolorów to spektakl dźwięku i ognia, na który złożą się iluminacje świetlne w parku im. S.Żeromskiego (na wysokości Pomnika Zaślubin z Morzem), pokazy gimnastyczne na chustach i obręczach (aeral dance) oraz fireshow(teatr ognia). Muzykę na żywo zapewni widzom DJ Jazzek oraz saksofonista.

Wydarzeni powinno zakończyć się około godziny 1.00 w nocy. Gorąco polecamy i zapraszamy.
Poniżej szczegółowy plan imprezy:

20:00 Start Dj Jazzek
21:30 Dj Jazzek+ Saksofonista
22:15: Występ na chustach solo
21:30 Występ na chustach solo
22:45 Pokaz fire show
23:00 Występ na obręczach solo
23:25 Występ na chustach trio
23:35 Dj Jazzek+ Saksofonista
1:00 Zakończenie wydarzenia

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama