Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Roksana Węgiel  - Roxie wystąpi w Pomerania Fun Park

Już 31 lipca w #PomeraniaFunPark wystąpi Roksana Węgiel - Roxie Młoda Artystka - zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids oraz Eurowizji Junior w 2018 roku - zaśpiewa dla Was swoje największe hity!
Zapraszamy serdecznie do zakupu biletów standardowych i VIP, które uprawniają do całodziennej zabawy w Parku, udziału w koncercie, spotkania z Roksaną , zdjęcia, otrzymania autografu oraz płyty CD!

Ilość biletów VIP jest ograniczona

Park w dniu koncertu czynny 10:00-19:00, koncert odbędzie się o godzinie 16:00, bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w Parku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama