Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Uroczystości w 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, zawyją syreny

W poniedziałek 1 sierpnia w 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i Akcji Burza odbędzie się uroczystość patriotyczna na kwaterze żołnierzy AK na cmentarzu komunalnym w Kołobrzegu. Urząd Miasta zaprasza do wspólnego uczczenia bohaterskich Powstańców, którzy dzielnie walczyli przez 63 dni o wyzwolenie stolicy z rąk niemieckiego okupanta.

Uroczystość na kołobrzeskim cmentarzu rozpocznie się o godzinie 17.00.

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Kołobrzeg informuje, że 1 sierpnia 2022 r. o godzinie 17:00, w celu upamiętnienia uczestników i ofiar Powstania Warszawskiego, zostanie przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama