Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Od dziś rusza turniej siatkówki plażowej

Już od piątku rozpocznie się najważniejszy turniej w siatkówce plażowej na Pomorzu Zachodnim. Orlen Beach Volley Tour 2022 to cykl czterech turniejów, które równocześnie są̨ eliminacjami do finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Turnieje cyklu, to pełne atrakcji dla turystów, kibiców i mieszkańców miast, zawody na najwyższym poziomie sportowym.

Siatkówka plażowa to bardzo rodzinna, emocjonująca i widowiskowa dyscyplina, dlatego w 2022 roku Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył organizację cyklu czterem miastom, które w ubiegłych latach przygotowywały najlepsze wydarzenia plażowej siatkówki. Jednym z nich jest właśnie Kołobrzeg.

Sponsor tytularny, Orlen wraz z organizatorami zapewnia pulę nagród w wysokości 80 tysięcy złotych, po 40 tys. zł w kategorii kobiet i mężczyzn.

Patrząc na listę zgłoszeń i doświadczenia z lat ubiegłych, możemy spodziewać się międzynarodowego grona wspaniałych zawodników. Odwiedzi nas ponad pięćdziesiąt par, a pośród nich, między innymi para aż z dalekiej Australii. Poza nimi na Kołobrzeskiej plaży pojawi się również czołówka polskich zawodników, zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.

Zawody odbędą się w dniach 5-7 sierpnia na plaży Milenium w Kołobrzegu. Faza finałowa transmitowana będzie na antenie Polsat Sport.

Poza emocjami związanymi z zawodami głównymi na kibiców czeka cała masa atrakcji m.in. warsztaty z mini siatkówki, pokazy taneczne, loteria z nagrodami oraz animacje dla dzieci. Zarówno wstęp na turniej jak i atrakcje dodatkowe są bezpłatne. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska

Sponsorem tytularnym jest Orlen, patronat nas zawodami objęło Województwo Zachodniopomorskie, Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej. Organizatorami wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu i UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama