Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zapraszamy na Dni Seniora

IX KOŁOBRZESKIE DNI SENIORA SENIORALIA
9 – 10  września 2022, sala widowiskowa i scena plenerowa RCK

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu i Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta mają zaszczyt zaprosić na  IX Kołobrzeskie Dni Seniora Senioralia  w dniach 9 i 10 września 2022. SENIORALIA to okazja do spotkania w jednym miejscu przedstawicieli wielu Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych ugrupowań senioralnych, sprzyjająca  tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących już wzajemnych relacji oraz inicjowaniu  efektywnych, partnerskich działań. W dniu 09.09.2022, w piatek o godz. 11.00 odbędzie się uroczysta inauguracja w sali widowiskowej RCK, podczas której  gościć będziemy  liderów z UTW lub innych stowarzyszeń senioralnych m.in. z  Goleniowa, Złocieńca, Koszalina, Kamienia Pomorskiego, Nowogardu, Słupska i Polic. Kołobrzescy seniorzy z rak Prezydent Miasta odbiorą klucze do jego bram by rozpocząć świętowanie Senioraliów. 10 września w sobotę  o godz. 11.00 sprzed budynku Regionalnego Centrum Kultury wyruszy barwny korowód seniorów, który przemaszeruje ulicami miasta oraz promenadą nadmorską. Korowód prowadzić będzie Orkiestra Dęta im. Ziemi Sławieńskiej. Zachęcamy do dołączenia!

Po przybyciu na scenę plenerową RCK (ok. godz.12.00) odbędą się tutaj prezentacje artystyczne zespołów Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Kołobrzegu i okolic. Zaprezentują się kabarety, zespoły teatralne, taneczne, wokalne, sekcje sportowe (m.in. TAI CHI) oraz pokaz mody. Pokazy otworzą reprezentantki gospodarzy czyli Zespół Śpiewaczy „RETROWIANKI” z kołobrzeskiego UTW.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama