Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zapraszamy na Dzień Kołobrzeskiego Biznesu

Miasto Kołobrzeg wraz z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. mają przyjemność zaprosić do udziału w wyjątkowym Dniu Kołobrzeskiego Biznesu.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 7 października w Regionalnym Centrum Kultury przy ul. Solnej 1 w Kołobrzegu. W jego ramach odbędzie się jubileuszowa, X edycja Zachodniopomorskiego Dnia Instrumentów Finansowych (ZDIF), połączona ze strefą rozwoju biznesu.

To pierwsze tego typu i bezpłatne wydarzenie organizowane w Kołobrzegu.

Jeśli prowadzisz firmę lub planujesz rozpocząć biznes, to nie może Cię tam zabraknąć.

Przyjdź po nową wiedzę, inspirację i wartościowe kontakty.

W programie konferencji między innymi:
Roman Młodkowski („Megatrendy i perspektywy gospodarcze”)
Mateusz Kusznierewicz („Motywacja, praktyczne metody na motywowanie siebie i innych”),
Przedstawiciele instytucji zaangażowanych we wsparcie biznesu: Natalia Wegner, Adam Badach, Ewa Pełechata, Marcin Szmyt, Paweł Chorąży
Kołobrzescy przedsiębiorcy: Łukasz Wichłacz, Ewelina Mikielewicz, Paweł Jabłoński, Michał Stróżyna.

Szczegółowe informacje o agendzie, prelegentach oraz zapisy na konferencję znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: https://konferencja.zarr.com.pl/

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama