Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wystawa fotograficzna ”Powrót do Pekinu”

Prezydent Miasta Kołobrzeg - Anna Mieczkowska wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zapraszają do kompleksu Milenium, ul Łopuskiego 38 (galeria na piętrze) w dniach od 4 do 30 listopada 2022 roku do odwiedzenia wystawy fotograficznej ”Powrót do Pekinu”.

Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi 4 LISTOPADA o godz. 12:00
Gościem specjalnym podczas otwarcia wystawy będzie jeden z autorów zdjęć Pan Szymon Sikora.

Wstęp wolny.
Zakończone 20 lutego br. Igrzyska były olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym i najbardziej skomplikowaną imprezą pod kątem reżimu sanitarno-epidemiologicznego w historii. Czy organizatorom udało się przeprowadzić zawody na dotychczasowym poziomie? Jakie emocje towarzyszyły biało-czerwonym na olimpijskich arenach? Jakie wyjątkowe kadry udało się uchwycić polskim fotografom sportowym? Jak wyglądała największa sportowa impreza poza kamerami?
Wystawa zawiera 38 wielkoformatowych zdjęć, przedstawiających historię startów biało-czerwonych w Pekinie oraz mistrzowskie kadry sportowe najciekawszych momentów igrzysk. Autorami zdjęć jest szóstka polskich fotoreporterów: Aleksandrą Szmigiel /Reuters, Grzegorz Momot /PAP, Tomasz Markowski /Przegląd Sportowy, Andrzej Banaś /Polska Press, Robert Hajduk /PKOl i Szymon Sikora/PKOl.
Każda z fotografii odsłania unikalną historię, które razem składają się w opowieść o azjatyckich igrzyskach.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama