Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W sobotę derby na Hali Milenium

W sobotę 3 grudnia na kołobrzeskiej hali Milenium zmierzą się druga z siódmą drużyną Suzuki 1 Ligi mężczyzn. Derbowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 20!
Sensation Kotwica będzie chciała potrzymać serię zwycięstw (Decka Pelplin, Miasto Szkła Krosno, Śląsk II Wrocław), a koszalinianie są pobudowani ostatnim zwycięstwem z Górnikiem Wałbrzych.

Bilety dostępne online: https://bkb.pl/85837-56d07 oraz w biurze klubu do piątku w godzinach od 10 do 15
W przedsprzedaży ceny biletów wynoszą 10 i 20 zł. W dniu meczu 15 i 25 zł

Oprócz derbów z Żakiem, w grudniu Kotwica rozegra jeszcze dwa mecze: Z Dzikami Warszawa (10 grudnia) i Polonią Bytom (17 grudnia). W biurze klubu może nabyć bilet na te trzy mecze z cenie 25 zł ulgowy i 50 zł normalny.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama