Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Specjalny Koncert świąteczny w RCK

Koncert świąteczny
Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej
z gościnnym udziałem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu
17 grudnia 2022, godz. 18.00 , sala widowiskowa RCK

Jak śpiewa się kolędy na różnych krańcach świata i w różnych kulturach będzie się można przekonać podczas koncertu świątecznego przygotowanego przez Kołobrzeską Orkiestrę Zdrojową. W sobotę 17 grudnia zabrzmi więc m.in. hawajska „Mele Kalikimaka”, ukraińska „Szczedryk”, angielska „Jingle Bells”, hollywoodzka „Let it Snow”, ale również rodzima „Mizerna Cicha” czy związana z Kołobrzegiem pastorałka napisana przez dyrygenta orkiestry Jacka Kujawskiego „Bądźmy dobrzy”. Oraz wiele innych, dla wprowadzenia Państwa w świąteczny nastrój, ale nie mimochodem podczas świątecznej bieganiny w sklepach, raczej w chwili spokoju, relaksu sprzyjających „ładowaniu świątecznych akumulatorów” na nadchodzący po koncercie tydzień oraz na całe Święta. Muzyczną pocztówką w wykonaniu Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej chcielibyśmy naszej drogiej publiczności życzyć udanych Świąt i wspaniałego czasu wypoczynku, a swoje życzenia dorzucają członkowie Orkiestry, kwartetu smyczkowego, wraz z dyrygentem Jackiem Kujawskim, prowadzącą koncert Małgorzatą Maj oraz solistami: Katarzyną Klukowską i Dawidem Tenderendą. W programie koncertu znajdzie się również niespodzianka w postaci występu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu w formie chóru oraz chóru z towarzyszeniem orkiestry.
Bilety do nabycia w kasie RCK, w cenie 35 zł (normalne i w w dniu koncertu), 30 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca). Zapraszamy!

 

 

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama