Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapraszamy na Wigilię dla Samotnych

W Kołobrzegu po raz ósmy zostanie zorganizowana Wigilia dla Samotnych. Wydarzenie jest dedykowane samotnym, starszym oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańcom Kołobrzegu.

Wydarzenie odbędzie się 24 grudnia o godzinie 15:00 w Hali Milenium w Kołobrzegu. Podczas wydarzenia nie zabraknie 12 tradycyjnych potraw przygotowywanych przez kołobrzeskich Wolontariuszy w tygodniu przedświątecznym, a także wspólnego kolędowania na żywo czy dzielenia się opłatkiem. Ponadto przygotujemy 100 paczek dla osób, które z racji na stan zdrowia lub niepełnosprawność nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu.

Dla zainteresowanych zostanie uruchomiony bezpłatny autobus komunikacji miejskiej, który wyruszy na trasie linii autobusowej nr 5, o godzinie 14:15 z Podczela oraz pętli na ul. Grzybowskiej, autobusy powrotne spod Hali Milenium wyjadą o godzinie 16:40.

Organizatorami wydarzenia są kołobrzescy Wolontariusze, Fundacja Wolne Miejsce, Miasto Kołobrzeg oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama