Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami miasta

Organizatorzy zapraszają  do wspólnego przejścia ulicami Kołobrzegu z Trzema Królami.
Zanim orszak wyruszy ulicami Kołobrzegu odbędzie się msza w kołobrzeskiej Bazylice godzinie 11.30. Po jej zakończeniu - ok. 12.30 będzie formowany Orszak Trzech Króli.
Przejście odbędzie się  ulicami:
- Armii Krajowej
- Ratuszową
- al. św. Jana Pawła II
- Zwycięzców
- Solną do Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta, gdzie na scenie plenerowej Trzej Królowie złożą hołd Dzieciątku Jezus.

Po raz pierwszy Kołobrzeski Orszak Trzech Króli będzie miał charakter charytatywny, gdyż organizatorzy chcą, aby każdy z nas ofiarował Małemu Jezusowi swój dar w postaci czekolady, którymi obdarujemy ubogich podopiecznych z Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie, dzieląc się tym samym radością z narodzin Pana Jezusa. Na koniec razem zaśpiewane zostaną kolędy. Animatorem Orszaku będzie po raz drugi znany aktor Zbigniew Kozłowski z Warszawy. Idąc na Orszak Trzech Króli zabierzmy więc ze sobą czekolady! Zachęcamy szczególnie najmłodszych do przebrania się za postaci z jasełek czy kolędników. - informują organizatorzy.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama