Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Koncert kolęd i pastorałek chóru Pionier w RCK

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu kołobrzeskiego chóru „PIONIER”. 7.01.2023 r. godz. 18.00, sala widowiskowa RCK.

W imieniu chóru „Pionier” działającego przy Stowarzyszeniu Klubu Pioniera Miasta Kołobrzeg, przy wsparciu Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, tak chętnie śpiewanych w okresie Bożego Narodzenia również przez kołobrzeskich chórzystów. W wykonaniu chóru usłyszycie państwo program utworów utrzymanych w klimacie świątecznym, na który złożą się takie perełki jak: „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki”, „Dzisiaj w Betlejem” czy „Leć kolędo w świat”. W szeregach chóru „Pionier” śpiewają niektórzy pierwsi polscy mieszkańcy ziemi kołobrzeskiej zrzeszeni i otoczeni opieką przez Stowarzyszenie Klubu „Pioniera”, a także z uwagi na upływający czas ich potomkowie i sympatycy. Dyrygować będzie prowadząca chór wokalnie Jolanta Wójcik – Oszmaniec, akompaniować Krzysztof Subocz.

Bilety w cenie 12 zł (normalne) i 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama