Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Karnawałowy Festyn Rodzinny na rzecz Pogotowia Rodzinnego w Kołobrzegu

Katarzyna Buczyńska Zumba oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dźwirzynie zapraszają na Karnawałowy Festyn Rodzinny. Cały dochód z tej imprezy zostanie przekazany na Pogotowie Rodzinne w Kołobrzegu.

Impreza odbędzie się w sobotę, 04.02.2023 r. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie (ul. Sportowa 29). Przewidziano wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Będzie można obejrzeć pokazy artystyczne oraz sportowe, wziąć udział w loterii fantowej czy licytacjach. Dla chętnych dostępna będzie nauka pierwszej pomocy. Oczywiście będzie także zumba. 

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na to wydarzenie. Pamiętajmy, że cały dochód przeznaczony będzie na szczytny cel. Najnowsze informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na portalu Facebook - TUTAJ.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama