Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Koncert walentynkowy w RCK

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Koncert Walentynkowy. Sebastian Wojtczak: „Liczy się tylko miłość”. 14.02.2023 (wtorek), godz.18.00, sala widowiskowa RCK. Bilety: 40 zł (normalny/w dniu koncertu), 35 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do kupienia w kasie RCK oraz na kupbilecik.pl.

Sebastian Wojtczak - od najmłodszych lat ma do czynienia z muzyką. Uczył się w podstawowej szkole muzycznej w klasie fortepianu. Pozostawił granie na instrumentach na rzecz śpiewania. Śpiewał na akademiach, przeglądach piosenki i brał udział w konkursach wokalnych, gdzie odnosił pierwsze sukcesy. Od lat posiada swój zespół, z którym koncertuje, wykonując niełatwy wokalnie repertuar.
Wielokrotny uczestnik warsztatów muzycznych w Jaworkach, gdzie przewinęło się wielu artystów muzyki jazzowej, rockowej i popowej. Koncertował na prestiżowej scenie Muzycznej Owczarni.
Doceniony przez popularnych artystów - Kubę Badacha, Piotra Cugowskiego i zespół Afromental. Ela Zapendowska powiedziała o nim, "że już dawno nie słyszała tak ciekawego męskiego głosu".
Uczestniczył w wielu programach talent show. Odnosił pewne sukcesy, przechodząc przez kolejne etapy programów - "Bitwa na głosy", "Must Be the Music", "Szansa na sukces". Dwukrotny uczestnik "The Voice of Poland", gdzie występował także w duecie. Muzyce poświęca cały wolny czas, pracując nad autorskim repertuarem. Obecnie zbiera materiał na pierwszy solowy album. Premierowe kompozycje to efekt muzycznych poszukiwań artysty. Jednym z kompozytorów, którzy użyczyli swojego talentu jest od lat ceniony Marcin Nierubiec (tworzył dla Maryli Rodowicz, Katarzyny Cerekwickiej, Krzysztofa Krawczyka, Dody i Michała Bajora).
W czerwcu 2019 roku Sebastian zdobył nagrodę Grad Prix na XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Lat 60. i 70. w Wyszkowie. Koncertował w całej Polsce, m.in. supportował Margaret.
*****
„Pierwszy krok” to debiutancki singiel Sebastiana Wojtczaka, który otwiera nowy rozdział w jego życiu zawodowym. Energetyczny, chwytliwy, a przy tym emocjonalny utwór posiada przebojowy potencjał, który zdecydowanie sprawdzi się w rozgłośniach radiowych. Tekst i muzykę stworzył muzyk związany od wielu lat z jego działalnością artystyczną – Artur Kubasik. Za produkcję i aranżację utworu odpowiedzialny jest niezwykle kreatywny Nikodem Sikorski. Tekst odnosi się bezpośrednio do przeżyć Sebastiana, a także długiej drogi wokalisty, która doprowadziła go do momentu, w którym w końcu zaczął pracować na własne nazwisko. Czasem warto postawić wszystko na jedną kartę, żeby odnieść sukces. „Pierwszy krok” staje się pójściem we właściwym kierunku.
*****
Wokal: Sebastian Woitczak
Tekst, muzyka: Artur Kubasik
Aranżacja, miks, produkcja: Nikodem Sikorski

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama