Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czy pająk jest tak straszny jak go malują? MOSiR zaprasza

Przyjdź do Nas na Wystawę Pająków! Marzysz by wziąć ptasznika do ręki, teraz masz okazję! Najbardziej egzotyczna wystawa w Polsce zaprasza Na Stadion Miejski w Kołobrzegu na niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów.

Ekspozycja odbędzie Na Stadionie Miejskim ul. Śliwińskiego 10, Kołobrzeg
(sala konferencyjna)
w dniach 14.02. do 28.02, codziennie w godz. 10.00 -18.00.

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują?  Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam! O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce i zrobić niepowtarzalne zdjęcie z tym sympatycznym zwierzątkiem .

Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata – czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika czy zmieniające kolor skorpiony.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (Płatność kartą lub gotówką).
Cennik biletów:
•    normalny: 19 zł
•    ulgowy: 16 zł
•    wycieczki szkolne: 12 zł
•    rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
•    dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefony: 798 688 532 lub 690 548 507 oraz mailowo kontakt@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy jako doświadczony i wieloletni hodowca, działający zgodnie z procedurami, jak i dobrymi zwyczajami dołożył wszelkich starań, by zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Stale obecni na wystawie hodowcy dbają o komfort zwierząt oraz o bezpieczeństwo zwiedzających.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama