Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy pająk jest tak straszny jak go malują? MOSiR zaprasza

Przyjdź do Nas na Wystawę Pająków! Marzysz by wziąć ptasznika do ręki, teraz masz okazję! Najbardziej egzotyczna wystawa w Polsce zaprasza Na Stadion Miejski w Kołobrzegu na niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów.

Ekspozycja odbędzie Na Stadionie Miejskim ul. Śliwińskiego 10, Kołobrzeg
(sala konferencyjna)
w dniach 14.02. do 28.02, codziennie w godz. 10.00 -18.00.

Czy pająk jest taki straszny, jak go malują?  Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam! O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce i zrobić niepowtarzalne zdjęcie z tym sympatycznym zwierzątkiem .

Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata – czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika czy zmieniające kolor skorpiony.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (Płatność kartą lub gotówką).
Cennik biletów:
•    normalny: 19 zł
•    ulgowy: 16 zł
•    wycieczki szkolne: 12 zł
•    rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
•    dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefony: 798 688 532 lub 690 548 507 oraz mailowo kontakt@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy jako doświadczony i wieloletni hodowca, działający zgodnie z procedurami, jak i dobrymi zwyczajami dołożył wszelkich starań, by zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Stale obecni na wystawie hodowcy dbają o komfort zwierząt oraz o bezpieczeństwo zwiedzających.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama