Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzień Kobiet w Regionalnym Centrum Kultury

Cały tydzień świętowania! Dzień Kobiet w RCK. Zaczynamy już od wtorku 7 marca a kończymy w sobotę 11 marca. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Święto kobiet w RCK. Spektakl, koncert, film, widowisko artystyczne - to będzie mnóstwo wrażeń i emocji. Cztery wyjątkowe wydarzenia: spektakl, kino, koncert, widowisko artystyczne. Drogie Panie, świętujcie z nami

Już we wtorek 7 marca zapraszamy na spektakl (komedia)"Żona do adopcji". Godz.19.00, sala widowiskowa RCK. Bilety w cenie 85 zł do kupienia w kasie RCK.
W środę 8 marca z okazji Dnia Kobiet w ramach DKF Sztorm pokażemy film "Bezmiar".
W piątek 10 marca zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpią Hania HANA Hołek/akompaniament Adam Herbata Herbowski.
W sobotę 11 marca nastapi wręczenie nagrody Kołobrzeżanka Roku. Z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie na widowisko artystyczne "Być kobietą, być kobietą" przygotowane przez kołobrzeskie wykonawczynie.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama