Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Uwaga od 17 marca rusza deratyzacja nie tylko w parkach

Jak co roku Miasto przystępuje do akcji deratyzacyjnej. Tym razem oprócz nadmorskich parków (gdzie akcja profilaktyczna już trwa) dodatkowo zostaną rozłożone trutki w miejscach zgłoszenia występowania gryzoni. Od 17 marca do 21 kwietnia będzie przeprowadzana deratyzacja interwencyjna w pasach drogowych ulic: Koralowej, Bursztynowej, Lazurowej. Trutka zostanie wyłożona także w Parku Jedności Narodowej.

Wszystkie miejsca wyłożenia preparatów będą wcześniej oznakowane. Samych preparatów nie należy dotykać ani przekładać. Bardzo prosimy mieszkańców posiadających czworonogi na zwrócenie szczególnej uwagi na ich właściwe zabezpieczenie podczas spacerów.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama