Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę finałowy koncert Letniej Sceny Adebaru

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na koncert multikulturowego zespołu Ricky Lion & BaKuBa, którego muzycy pochodzą z Polski, Białorusi i Turcji. Formacji przewodzi urodzony w Kongo wokalista i instrumentalista, Ricky Lion.

Artyści tak opisują muzykę, którą zaprezentują na finałowym koncercie Letniej Sceny Adebaru: - Tworzymy dźwięki wywodzące się z głębi czarnego kontynentu, gdzie najważniejszy jest hipnotyzujący rytm i zgranie muzyków. Łączymy ludzi ze sobą – bez względu na ich płeć, wyznanie, kolor skóry czy poglądy. Muzyka czarnego kontynentu jak nic innego pomaga w odnalezieniu wewnętrznego rytmu i radości, pobudza, otwiera, dodaje chęci do życia. Styl naszej muzyki to soukous, makosa, seben oraz gorące rytmy zachodnio-afrykańskie pomieszane zresztą świata.

Adebar zaprasza serdecznie na plac przed Laboratorium Kultury w sobotę, 2. września na godzinę 20. Wstęp wolny i dla każdego.
W przypadku deszczowej lub wietrznej pogody koncert odbędzie się we wnętrzach Adebaru.

Ricky Lion: https://www.facebook.com/ricky.lion.33
BaKuBa: https://www.facebook.com/BakubaBand
https://www.facebook.com/watch/?v=475098024076882

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama