Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Wrzuć na luz”, czyli warsztaty dla młodzieży w Adebarze

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na cykl warsztatów rozwojowych dla młodzieży "Wrzuć na luz. Myśli, emocje i uczucia - słów kilka". Pierwsze spotkanie już we wtorek 5 września, o godzinie 18.
Spotkania rozwojowe dla młodzieży "Wrzuć na luz" to kierowany do licealistów cykl mający na celu promocję zrównoważonego i świadomego stylu życia opartego o zmniejszenie stresów dnia codziennego i spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy. Prelekcje - połączone z dyskusją oraz krótkimi ćwiczeniami praktycznymi - przybliżą młodym ludziom sposoby radzenia sobie ze stresem na co dzień oraz otworzą nowe horyzonty do poszerzania swojej wiedzy, umiejętności w zakresie samoświadomości myśli, emocji, uczuć oraz ich wpływie na ciało.

Tytuł pierwszego spotkania, które odbędzie się 5 września o godzinie 18. brzmi: „Myśli, emocje i uczucia - słów kilka”. W trakcie wydarzenia dowiemy się w jaki sposób rozróżniać emocje od uczuć, jakie są rodzaje emocji, jakie są zależności między myślami, emocjami i uczuciami, w jaki sposób kreują one nasze postrzeganie świata oraz jaki wpływ mają na nasze ciało. Będziemy mieć okazję do sprawdzenia, jakie potrzeby stoją za konkretnymi emocjami, które odczuwamy oraz uświadomienia sobie ich różnorodności. Często na pytanie „Jak się czujesz?” potrafimy odpowiedzieć wyłącznie „dobrze” lub „źle”, a tymczasem uświadomienie sobie konkretnej emocji pozwala lepiej zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość oraz adekwatnie komunikować światu swoje potrzeby.

Warsztaty "Wrzuć na luz" poprowadzi Atimaya Brzostyńska.
Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu. Kolejne terminy warsztatów: 3.10; 7.11; 5.12.

Wstęp wolny.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama