Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień Rolnika w Sarbi

Starosta Tomasz Tamborski wraz z wójtem gminy Kołobrzeg Włodzimierzem Popiołkiem oraz sołtys Sołectwa Sarbia Wiesławą Bartwanowicz serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu na III edycję imprezy integracyjnej pn. „Dzień Rolnika” w Sarbi.

Impreza odbędzie się w już w najbliższą sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 15.00 na boisku sportowym w Sarbi. W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, pokaz maszyn rolniczych, konkursy, stoiska wiejskie oraz domowe wypieki. Oprawę muzyczną zapewnią kapele i zespoły ludowe takie jak: Przepióreczka, Kukułeczka, Czerwona Róża, Aramis, Colorado Stars, a na zakończenie zagra Rzepczyno. Tradycyjnie imprezę odwiedzi Gang Maluchów, czyli stowarzyszenie miłośników fiata 126p. Wstęp wolny!

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama