Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marcin Zawadka, autor powieści „Los(t)” w piątek w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Zawadką, autorem powieści „Los(t)”.
22.09.2023 (piątek), godz. 17.00, Biblioteka, ul. Frankowskiego 3.
Bezpłatne wejściówki dostępne w Czytelni Prasy, ul. Frankowskiego 3, od 16.09.2023r.

Marcin Zawadka, urodzony w 1970 roku, ma za sobą bogatą karierę w sektorze bankowym. Obecnie z powodzeniem realizuje się jako samorządowiec w ukochanej gminie Słupno. Jako nastolatek uczęszczał do kołobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika.
Książka „Los(t)” jest debiutem literackim autora. Opowiada historię trzech braci, których rozłączyła II wojna światowa. Najmłodszy brat wychowuje się w niemieckiej rodzinie na Pomorzu, w nadmorskim Kolbergu, w duchu ideologii nazistowskiej. Średni, po utracie rodziców, postanawia odnaleźć najstarszego, który w momencie wybuchu wojny przebywa na Kresach, w okolicach Lwowa. Tam spotykają się z budzącym się do życia ukraińskim ruchem narodowym i prześladowaniem ze strony Sowietów. Każdy z braci walczy o przetrwanie w inny sposób, ale żadnego z nich nie omijają wydarzenia, które wyryją się w ich pamięci do końca życia.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama