Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kocia Kawiarnia zaprasza

12-14.02.2024, godz. 13:00-18:00, Biblioteka ul. Frankowskiego 3
Wstęp: 12+
Ograniczona liczba miejsc.

Miłośnicy Kociaków i Książek!
Zapraszamy do naszej społecznej kociej kawiarni „KOCIELOVCIE”. Siedem niesamowitych Kotków czeka na Wasze serca i przytulne domy. To nie tylko futrzaki pełne energii i spragnione miękkich kolan, ale również prawdziwi czytelnicy – idealni towarzysze do spędzania czasu z ulubioną książką.
Jeśli marzysz o miłym towarzystwie podczas czytania i chcesz pomóc kotkom znaleźć swoje wymarzone domy, wpadnij do naszej kociej kawiarni w bibliotece. Tam czeka na Ciebie aromat świeżej kawy i ciasta, przytulne miejsce do czytania, posłuchania ciekawych prelekcji edukacyjnych oraz oczywiście urocze kotki, które z radością przywitają cię mruczeniem.
Pamiętajcie, adopcja to nie tylko zmiana życia kota, ale również możliwość odkrywania nowych przygód i dzielenia się miłością. Niech nasza kocia kawiarnia stanie się miejscem, gdzie zacznie się nowy rozdział w życiu tych wyjątkowych milusińskich.

Zapraszamy również na codzienne warsztaty dla każdego- kocie akcesoria, walentynkową sesję zdjęciową (12, 14.02.), tarota miłosnego (13.02.), Silent Disco dla mruczków (13.02).

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.

Mile widziana karma dla kotów wolno żyjących lub datek na rzecz Schroniska dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama