Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tym razem przenosimy się w kraj mroźny i tajemniczy. Mówi się, że na islandzkiej wyspie więcej jest gejzerów niż drzew i mniej ludzi niż owiec. Już w sobotę o godz. 18.00.


A do tego: nordyccy bogowie, protestantyzm, ludowe wierzenia i najnowsze technologie. Już w tę sobotę przyjdźcie posłuchać o tym dziwnym i niepowtarzalnym kraju!

Islandia, kraj w Polsce nieznany. Myśląc o nim, korzystamy głównie z niespójnych i powierzchownych informacji medialnych. Do niedawna finansowy raj, jakiś czas temu dotknięta kryzysem i okrzyknięta bankrutem. Kraj, w którym jak w lustrze odbiły się palące problemy współczesnego świata”. Marzena Michałek, koordynatorka projektu Islandzkie Opowieści spróbuje przybliżyć nam tę tajemniczą wyspę, opowie o samym projekcie ale również o swoich doświadczeniach z wolontariatu w zakresie konserwacji przyrody w Islandii.

Marzena Michałek - z wykształcenia kulturoznawczyni i animatorka kultury. Opowiadaczka z Duetu H. Pracuje w Ośrodku Edukacji Muzealnej w Łazienkach Królewskich, współpracuje z Międzynarodowym Spotkaniem Fotoreporterów Sputnik i Grupą Studnia O. Baśnie islandzkie na życzenie publiczności!

29.10.2011 (sobota), g. 18:00
Sala widowiskowa RCK
Wstęp wolny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama