Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Makbet! Już dziś w Regionalnym Centrum Kultury

Nie macie planów na niedzielne popołudnie? Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury, już dziś w niedzielę o godzinie 18:00 Spektakl teatralny „Makbet ” Bałtycki Teatr Dramatyczny
Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca)
Sala widowiskowa

Zbliżają się matury, a RCK chce wesprzeć uczniów kołobrzeskich szkół w tym ważnym czasie! Na wszystkich posiadaczy legitymacji szkolnych czekają bilety wstępu w specjalnej cenie 15 zł!

RCK w Kołobrzegu ma zaszczyt zaprosić Państwa na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie pt. "Makbet" w reżyserii Pawła Palcata.
Jak to się dzieje, że drapieżca staje się ofiarą? Może koszalińska realizacja "Makbeta" powinna mieć podtytuł "Polowanie"? Wystawiając klasyczny tekst Williama Szekspira (w znakomitym, nowym tłumaczeniu Piotra Kamińskiego) zastanawiamy się, które zachowania są zgodne z naturą człowieka, a które wyrastają z jego chorej ambicji. Badamy granicę między prawem naturalnym a czystym złem, które rodzi się z jej przekroczenia.

Zapraszamy Państwa do namysłu nad losem, naturą człowieka i jego miejscem w świecie pozaludzkim.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama