Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W niedzielę mecz z nowym trenerem

Przed wyjazdowym meczem z Wisłą Puławy, w Kotwicy przez ostatni tydzień panowała gorąca atmosfera. Zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu dotychczasowego trenera, Macieja Bartoszka. Jego miejsce zajmie Ryszard Tarasiewicz, legenda polskiego futbolu. Tarasiewicz ma teraz niewiele czasu na przygotowanie drużyny do nadchodzącego spotkania – zaledwie dwa treningi. Jego zadaniem będzie wydostanie Kotwicy z kryzysu już od najbliższej gry, aby dalej liczyć się w walce o dwa czołowe miejsca zapewniające bezpośredni awans do I ligi.

To nie będzie łatwe zadanie. Mimo że Wisła znajduje się tuż nad strefą spadkową, wiosną zdobyła więcej punktów niż Kotwica. Drużyna z Puław odnotowała w tym roku dwa zwycięstwa (w dwóch ostatnich kolejkach), 5 remisów i tylko jedną porażkę. Wiślacy głównie remisują w tym sezonie swoje mecze. Aż 12 spotkań (najwięcej w II lidze) zakończyło się podziałem punktów. Do tej pory Wisła prezentowała się nieźle w ataku, zwłaszcza jesienią, ale słabo w obronie, również jesienią. Widać, że Wisła poprawiła swoją grę w defensywie od czasu objęcia stanowiska przez nowego trenera, Mikołaja Raczyńskiego, w styczniu. Mimo poprawy, drużyna nadal utrzymuje się tuż nad strefą spadkową. Przy tak wyrównanej tabeli, jedno zwycięstwo może przynieść awans o kilka pozycji.

Dla obu zespołów to spotkanie ma ogromne znaczenie, a remis nie zadowoli żadnej ze stron. Zapowiada się emocjonujące widowisko, a kołobrzeskie środowisko piłkarskie liczy na udany debiut Ryszarda Tarasiewicza.

Mecz odbędzie się w niedzielę w Puławach o godzinie 12:00.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama