Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

„The Beatles Nova” - 19 listopada 2011 (sobota), godz. 19:00. Listopadowy koncert z cyklu RCK Pro Jazz  to połączenie wszystkiego co najlepsze!


Charakterystyczny styl interpretacyjny jednej  z najciekawszych wokalistek jazzowych naszych czasów oraz niezapomniane kompozycje czwórki  z Liverpoolu!

Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia
„The Beatles Nova”


GRAŻYNA AUGUŚCIK - wokalistka, aranżer, kompozytor, producent i lider własnych zespołów. Od 1994 roku mieszka w Chicago, gdzie koncertuje, nagrywa własne płyty, bierze udział w wielu projektach nagraniowych innych artystów. Nagrała, wyprodukowała i wydała do tej pory trzynaście płyt solowych, co najmniej drugie tyle jako gość, a kolejne to remixy z wykorzystaniem jej głosu. 7 maja 2011 roku w Konsulacie Polskim w Chicago odbyła się uroczystość przyznania Grażynie Auguścik tytułu Wybitnego Polaka 2011 roku organizowanego przez Fundację „Teraz Polska” .
więcej na: www.grazynaauguscik.com


Paulinho Garcia - urodził się  w Brazylii, a od 30 lat mieszka w Chicago. Komponuje, gra na gitarze i śpiewa. Karierę muzyczną rozpoczynał już w wieku dziewięciu lat.  Jest jednym z najwybitniejszych wykonawców muzyki  brazylijskiej. Koncertował w wielu krajach na całym świecie. Od ponad dziesięciu lat, wspólnie z saksofonistą Gregiem Fishmanem tworzą  duet ”Two for Brazil”. Garcia regularnie koncertuje również z  wyśmienita  flecistką Julie Koidin, współpracował z  Altamiro Carrilho, Marią Teresą Madeira, Judy Roberts i wielu innymi. Wydał 11 płyt, które cieszą się dużą popularnością na obu kontynentach amerykańskich.
więcej na: www.paulinhogarcia.com

Grażyna Auguścik współpracuje z Paulinho Garcia już od 10 lat.  Ich najnowsza, już trzecia nagrana wspólnie płyta, która ukaże się 18 listopada, to  piosenki zespołu The Beatles, w niezwykłych, latynoskich aranżacjach - na gitarę i dwa głosy.


Grażyna Auguścik o muzyce, którą tworzy z Paulinho Garcia: „Nasza muzyka z "krainy łagodności" uspakaja, relaksuje. Jest nareszcie chwila ciszy, o którą coraz trudniej dziś w muzyce - melancholijnie i dobrze. Wydawałoby się, że muzyka brazylijska to przede wszystkim bomba energetyczna z ogniem. Owszem, jest tak w wielu przypadkach. W naszym to energia nasycona słońcem, która leczy.”

19.11.2011 (sobota), g. 19:00
Sala widowiskowa RCK
Bilety: przedsprzedaż (do 17.11.2011) – 40 złotych
od 18.11.2011 – 50 złotych

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama