Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

miastokolobrzeg.pl, mikołajki w RCKZapraszamy na mikołajkowe spotkanie pełne zabaw i niespodzianek! Ta miła uroczystość odbędzie się w Hali Millenium, 4 grudnia, godz. 11.00.


Czas oczekiwania na spotkanie z Mikołajem umilą dzieciom Elfy – wierni pomocnicy naszego gościa z bieguna północnego. Będzie kolorowo i wesoło! Ponadto "Kołobrzeskie Mikołajki" to także kiermasz świąteczno-mikołajkowy, pełen wspaniałych pomysłów na prezenty. Świąteczne ozdoby i dekoracje przygotują uczniowie kołobrzeskich szkół, wychowankowie przedszkoli oraz ośrodków szkolno-wychowawczych.

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

 

miastokolobrzeg.pl, mikołajki w RCK

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama