Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pkoncert charytatywny, pomóżmy przeżyćTo już trzeci Koncert Charytatywny "Pomóżmy przeżyć" organizowany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start 8 stycznia o godz. 17.00.


Kolejny raz gościć będziemy w przyjaznych murach hali "Milenium", by na płycie głównej zagrać dla WAS największymi przebojami Michaela Jacksona. Pod hasłem "Michael Jackson – Who is it" bawić Was będą wszystkie kołobrzeskie zespoły - dołączyły do nas trzy nowe (!!!) i tradycyjnie grupa, określana przez nas mianem "kołobrzeskich VIP-ów". W tym roku wybór padł na kołobrzeskie spółki miejskie. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał, pracownicy trzech spółek sami się zorganizowali i zgłosili swoje delegacje, by czynnym udziałem wesprzeć ogólnopolskie działania Jurka Owsiaka. Zatem tańcem, śpiewem i w pokazach mody pokażemy, jak różnie może być wykorzystywana muzyka Michaela Jacksona, na ile sposobów można ją doskonale zinterpretować i jak świetnie można się przy niej bawić.

Od września skrzętnie się do tego przygotowują kołobrzescy artyści, na których zawsze i w każdej sytuacji można liczyć. Są to zespoły tańca:

- Algi – w ich wykonaniu taniec egipski do "Remember the time"
- Tirlitonki – zatańczą do kombinacji przebojów "Black or white", “They don’t care about us" i "In the closet"
- Top Toys – wybiera te szlagiery, które odzwierciedlą ich wyjątkowy charakter tańca
Vigor Style Dance Studio – przygotowuje mini-spektakl o życiu wybitnego artysty zatytułowany "Michael Jackson story"
Taneczny Klub Sportowy Amber, zinterpretuje wielkie hity w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich
Studio Tańca Pasja – (po raz pierwszy na naszej orkiestrze) za zadanie przyjęło na siebie przygotowanie jiv’a do "Rockin’ Robin"
Taneczny Klub Sportowy Besta – tak dobiera utwory piosenkarza i tancerza, by drogą selekcji została tylko cha-cha
zespół wokalny Majol wykona cztery szlagiery, wśród których nie może zabraknąć "They don’t care about us", "Thiller", "Earth Song" i "We are the world" na finał
- Ognisko Baletowe – udowodni, że etiudy baletowe doskonale sprawdzają się przy śpiewie Michaela Jacksona
- grupa Kamila Czarneckiego – także po raz pierwszy z nami, ale z mocnym uderzeniem, młodzi tancerze przygotują dwa układy do "The way you make me feel" i "Will you be tere"

Tradycyjnie imponującą ilość wykonawców stanowią nasze "kołobrzeskie VIP-y". W dwóch pokazach mody ("You are not alone" i "Who is it") wystąpią reprezentanci:

- Miejskich Wodociągów i Kanalizacji: Marlena Wysoczańska, Ania Kucińska, Jolanta Skrobot, Sylwia Downarowicz – Pokorzyńska, Marcin Kuciński, Krzysztof Pokorzyński. Grupę tę swoim doświadczeniem wspierać będzie Agnieszka Ciszewska – tancerka klasy międzynarodowej "S", była trenerka Klubu Tańca Sportowego "Rytm",
- Miejskiej Energetyki Cieplnej: Kamila Kurczyńska i Bożena Stachów,
- Kołobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego: Wioletta Lebiedź, Ewa Małota, Marta Beńko, Emilia Fedasz, Elżbieta Garbacz, Zbigniew Malinowski, Artur Mikołajek i Łukasz Zięba. Męską część zasili swoim osobistym udziałem radny Rady Miasta Kołobrzeg Jacek Kuś.

W piękne suknie wieczorowe i koktajlowe ubierze Panie Salon Mody "Valentina", mający swoją siedzibę przy ul. Walki Młodych, oferujący swoim klientkom zarówno sukienki do kupienia, jak i do wypożyczenia. Całości dzieła Pań Anety Helwich i Teresy Wójciszyn dopełnią fryzury w wykonaniu Krzysi Saładziak z Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego "Krzysia" oraz pań ze Studia "Orchidea", które wraz z Beatą Lange z Salonu Kosmetycznego "ATA" podjęły się realizacji wieczorowego makijażu. Panowie zostaną poddani stylizacji w sklepie odzieżowym PSS "Społem".

Mamy także niespodziankę taneczną. Na rozpoczęcie koncertu mocne uderzenie z "Bad", które koniecznie trzeba zobaczyć. A po nim zmysłowa rumba do utworu "Liberian Girl". Od końca października mozolnie się jej uczą: Mariusz Dziura (Prezes MEC) z partnerką Sylwią Downarowicz – Pokorzyńską (MWiK), Paweł Hryciów (Prezes MWiK) z Magdaleną Juszczyńską (trenerka fitness), Robert Tworogal (zastępca dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Koszalinie) z tancerką klasy międzynarodowej "S" Agnieszką Ciszewską, Dariusz Zawadzki (radny Rady Miasta Kołobrzeg) z Klaudią Antczak (tancerka klasy "A" Klubu Tańca Sportowego Amber) oraz Rafał Wróblewski (śpiewak operowy, tancerz klasy międzynarodowej "S", manager hotelu w Grecji) z Elżbietą Downarowicz (organizator koncertów "Pomóżmy przeżyć", z-ca dyrektora RCK w Kołobrzegu).

Koncert prowadzić będą Anna Mieczkowska (Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego) i Marek Hok (Poseł na Sejm RP). Obiecujemy – nie Będziecie żałować, że drugą niedzielę stycznia 2012 roku spędzicie z nami. Gwarantujemy wielkie emocje, świetną zabawę i niezapomniane chwile, które rok rocznie przekładane są na wielki cel. Zbieramy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Po raz dwudziesty bądźmy tego dnia z Jurkiem Owsiakiem!!!

 

informacje kołobrzeg, pkoncert charytatywny, pomóżmy przeżyć

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama