Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już w sobotę 11 lutego, w Hali Millenium o godzinie 19.00 rozpocznie się długo wyczekiwana przez kołobrzeskich fanów sportów walki wielka gala MMA.


Podczas gali Extreme Fighting Sports odbędzie się dziewięć niezwykle emocjonujących walk według zasad MMA – najbardziej dynamicznego i brutalnego stylu walki. Wszystkie pojedynki odbędą się w ośmiokątnej klatce, tzw. oktagonie. To z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej widowiskowe pojedynki. Imprezę na żywo będzie relacjonować ogólnopolska stacja telewizyjna Orange Sport.

Gwiazdą wieczoru będzie najlepszy polski zawodnik MMA, Mamed Khalidov. Na gali zobaczymy także pięciu Kołobrzeżan. Czterech z nich (Kacper Werema, Marcin Sianos, Sebastian Grzywa, Fabian Lesiak) będzie reprezentowało Szczerek Fight Team, a wśród zawodników Arrachionu Olsztyn znajdzie się również pochodzący z Kołobrzegu Daniel Mikielewicz.

Oprócz pojedynków MMA, planowane są też pokazy technik Grapplerskich, występ gwiazdy muzycznej (kto to będzie na razie jest tajemnicą), występy taneczne oraz konkursy z nagrodami.

Ceny biletów prezentują się równie atrakcyjnie. Za miejsca na trybunach zapłacimy w przedsprzedaży 30 zł, za miejsca bliżej ringu 50, a za wejściówki VIP 100. W dniu gali bilety będą 5 zł droższe.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama