Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, aquarius, koncertJuż w sobotę 21 stycznia o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkich melomanów na wyjątkowy koncert muzyki klasycznej w hotelu "Aquarius". Wstęp bezpłatny.


Zapraszamy na koncert w wykonaniu uczestników warsztatów MUZYCZNA ZIMA W AQUARIUSIE - Kołobrzeg 2012. Sala koncertowa Laguna Hotelu AQUARIUS SPA***** przez dwie godziny będzie rozbrzmiewać dźwiękami takich instrumentów jak: fortepian, skrzypce, altówka oraz wiolonczela.

W ramach warsztatów MUZYCZNA ZIMA W AQUARIUSIE - Kołobrzeg 2012 uczniowie szkół muzycznych, studenci i absolwenci akademii muzycznych z całej Polski uczestniczą w 10-dniowym kursie edukacyjnym dla skrzypków i wiolonczelistów. Zajęcia prowadzone są przez wybitne osobowości świata muzyki: w klasie skrzypiec: prof. Jana Staniendę i prof. Magdalenę Szczepanowską, a w klasie wiolonczeli prof. Tomasz Strahl.

Serdecznie zapraszamy na sobotni koncert. Wstęp wolny.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama