Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, feniks, depresja22 lutego w Szpitalu Regionalnym w sali 04 o godz. 15 odbędzie się spotkanie z okazji Światowego Dnia Walki z Depresją, organizowane przez "Feniks".


Temat: Od smutku do depresji. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Feniks, istniejące od 13 lat, propaguje edukację na temat chorób psychicznych, do których m.in. zalicza się depresja. Zagrożenie zachorowania na nią ma związek z tempem życia, stresem który mu towarzyszy każdego niemal dnia. Jak się uchronić przed nią i jak skutecznie leczyć zapewne warto wiedzieć., biorąc pod uwagę dane podawane przez WHO które donoszą,że choruje na nią coraz więcej ludzi. Alarmujące statystyki przyczyniły się do zaakcentowania problemu. Francja, jako pierwsza zainaugurowała obchody Światowego Dnia Walki z Depresją w kontekście Dnia Godności (rendez vous de la dognite).

informacje kołobrzeg, feniks, depresja

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama