Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rck, spotkanie autorskie, tybetW kolejną podróż "Za horyzontem" zabierze nas Joanna Mostowska. Podróżniczka opowie o swojej wyprawie po Tybecie, który przejechała na rowerze.


"Za horyzontem: Tybet" - opowiada Joanna Mostowska
24.02.2012 (piątek), g. 18.00, sala widowiskowa RCK
wstęp wolny

Podróżniczka pośród wielu wypraw ma na swoim koncie dziewięciomiesięczną samotną azjatycką eskapadę: odwiedziła Indie, Tajlandię, Kambodżę, Wietnam, Chiny i Nepal. Jako pierwsza Polka przejechała Tybet na rowerze - od chińskiego Kashgaru po nepalskie Katmandu. O swojej wyprawie pisze: "To było duże przeżycie – znaleźć się w miejscu, o którym marzyło się od dzieciństwa. I choć wiele wyobrażeń nie zgodziło się z rzeczywistością, moje serce zostało właśnie tam".

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama