Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Chcesz założyć własną firmę? Nie wiesz jak? Przyjdź na bezpłatne szkolenie pt. „Od pomysłu do własnej firmy”. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do 27 marca!


Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP), Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Punkt Europe Direct zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Od pomysłu do własnej firmy”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z głównymi elementami, przesłankami rozpoczynania oraz prowadzenia działalności gospodarczej (m.in. osobowość przyszłego przedsiębiorcy, analiza własnego pomysłu, tworzenie biznesplanu), a także usługami informacyjnymi świadczonymi przez Punkt Europe Direct w Kołobrzegu.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej  i chcą się dowiedzieć od czego zacząć i jak zaplanować takie przedsięwzięcie.

Szkolenie poprowadzi pan Piotr Sylwestrzak – doradca biznesu, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Na spotkaniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 29 marca 2012 roku w godzinach 9.00 – 16.00 na sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13 w Kołobrzegu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca zainteresowane osoby proszone są o przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa na adres d.kunz@um.kolobrzeg.pl Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Kołobrzegu, nr tel. (94) 35 51 585 oraz Punkcie Europe Direct Kołobrzeg, nr tel. (94) 35 51 626.

do pobrania:
- program szkolenia
- formularz zgłoszenia uczestnictwa


Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27 marca 2012 r. lub do wyczerpania miejsc!

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama