Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będzie wielka bitwa na karaokeRCK zaprasza na imprezę charytatywną pod nazwą „Bitwa na karaoke”. Już 25 marca od godz. 17.00 zbierać będziemy pieniądze na leczenie Natalii  Zawady.


Natalia urodziła się z poważną wadą serca. Niestety nie została ona prawidłowo zdiagnozowana w wieku dziecięcym, co z czasem coraz bardziej ograniczało Jej życie. „Mój obecny stan zdrowia nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie”  - mówi Natalia – „Często mam duszności i męczy mnie nawet najmniejszy wysiłek. Leczenie farmakologiczne i tlenoterapia jedynie minimalizują skutki choroby. Wszystkie możliwości leczenia w Polsce zostały już wykorzystane. Jedyną szansą na ratowanie mojego życia jest przeszczep obu płuc i serca, ale tych operacji nie wykonuje się w Polsce. Nawiązałam kontakt z kliniką w Niemczech, która po zapoznaniu z dokumentacją medyczną wyraziła zgodę na konsultację i badania w celach kwalifikacji do operacji. Warunkiem wyjazdu jest opłata kosztów badań i operacji, a te przekraczają moje możliwości i mojej rodziny. Stąd moja prośba o Państwa wsparcie”.  

W trudnej walce o życie Natalię postanowili wesprzeć Artur Sempruch i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, przygotowując dla Państwa zupełnie nową propozycję. „Bitwa na karaoke” stać się ma wielkim polem konfrontacji muzycznej, a w ślad za nią miejscem zbiórki pieniężnej na rzecz Natalii. Do udziału w „Bitwie na karaoke” udało się namówić wiele grup (często amatorskich) i liderów, dla których śpiew jest drugim życiem. W szranki konkursowe staną zatem drużyny: tancerzy z Thomasem Grotto na czele, sportowców z liderem Piotrem Sak, straży pożarnej z Maciejem Pasternakiem i starostwa z Pawłem Stegientą (trzej panowie są członkami zespołu New Stars). Opiekunem grupy urzędu miasta jest muzyk Michał Pfeif, drużyny Karoliny - Darek Dąbrowski (finalista „Idola”), nauczycieli i ich uczniów – genialnie radząca sobie z zespołem „Majol” Jola Wójcik – Oszmaniec. Najlepsze podopieczne Joli także mają pod swoją pieczą wspaniałe drużyny: Weronika Dziędziura będzie odpowiedzialna za dziennikarzy, Edyta Karczewska za harcerzy, Paulina Derewońko za fryzjerki ich przyjaciółki, a Justyna Laskowska za grupę ze świetlicy „Ogrody”. Ostatnią zgłoszoną grupą są „Niezapominajki” ze Stanisławem Siekierzyńskim z chóru „Cantabile” na czele.

Wszystkie grupy oceniać będzie jury w składzie: Jerzy Wolski zastępca prezydenta miasta Kołobrzeg, Kamil Czarnecki – znakomity tancerz, finalista programu „You can Dance” i aktor dwójkowego hitu „Tancerze” oraz utytułowany tancerz tańca towarzyskiego, zdobywca Kryształowej Kuli programu „Taniec z Gwiazdami” Robert Rowiński, szef Szkoły Tańca „Pasja”. „Bitwę na karaoke” urozmaicą także swoimi występami dwa zespoły taneczne – VSDS i „Pasja” oraz uczestnik programu „X Factor” Thomas Grotto.

Na wszystkich, którzy zechcą finansowo wesprzeć Natalię Zawadę czekać będzie w niedzielę 25 marca 2012 roku o godz.17.00 także dodatkowa atrakcja. Swoje stoisko przygotowuje firma kosmetyczna AVON. Tam na rzecz Natalii będzie można wykonać sobie piękny makijaż, manikiur oraz masaż dłoni. Przewidziana jest także loteria fantowa.

Zapraszamy – hala „Milenium” godz. 17.00, niedziela 25 marca 2012 roku.

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
Ul. Narbutta 27 lok. 1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe 12 1160 2202 0000 0001 4668 2533
Nr konta na wpłaty EURO 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 z dopiskiem: Natalia Zawada


 

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama