Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

nyska3 zapaleńców, 3 wyprawy, 1 region - 2 oblicza. Uroki jazdy autostopem po Armenii Gruzji, Górskim Karabachu oraz Nyską po rosyjskim przedkaukaziu.


Z jednej strony radość z jazdy autostopem, niezwykła gruzińska i armeńska gościnność, gorące powitania, nieustanne imprezy z tubylcami oraz smak codziennego życia tamtejszych ludzi. Wędrówki po górach w rejonie Chewsureti oraz Aragatsów w Armenii, odrobina szczęścia, poznanie granic własnej wytrzymałości i wiele innych ciekawych historii z podróży.

Z drugiej strony powolna jazda przepiękną doliną Baksan, ogromne zmęczenie fizyczne, stała niepewność, długie dyskusje z policjantami, równie gościnni i energiczni Rosjanie oraz niezwykłe wschody i zachody słońca na górzystej pustyni, oglądanej z Elbrusa...

14.04.2012 (sobota), g. 18.00, sala widowiskowa RCK, wstęp wolny

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama