Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


21 kwietnia (sobota), o godz. 19.00, Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herbarta zaprasza na spektakl w wykonaniu Teatru Współczesnego w Szczecinie.


Helen i Frazer to młode małżeństwo, którego usystematyzowane życie opiera się na robieniu kariery. Ona - dekoratorka wnętrz - właśnie kończy swój pierwszy samodzielny projekt. On - spec od reklamy - właśnie rozpoczyna swoją pierwszą dużą kampanię.

Wszystko zmienia się, gdy do ich poukładanego świata wkracza Fibi, wprowadzając niemałe zamieszanie. Frazer i Helen zaczynają rywalizować o jej względy, słodka Fibi staje się katalizatorem zmian w ich relacjach. Małżeństwo odkrywa się na nowo, ich związek wyskakuje poza skonstruowane przez nich samych ramy. System, według którego dotąd żyli i w ramach którego czuli się bezpiecznie, okazuje się być potwornie kruchy. Pewnego dnia Fibi znika. Helen i Frazer wyruszają na poszukiwania. Czy zdołają ją odnaleźć? Jakie mroczne tajemnice odkryją przy okazji? Czy ich małżeństwo przetrwa? Kim tak naprawdę jest Fibi?

Twórcy:
Reżyseria: Iwo Vedral
Kostiumy: Agnieszka Miluniec
Wizualizacje: REMOTE CONTROL
Muzyka: Dawid Dąbrowski – resmover
Występują: Małgorzata Klara, Adam Kuzycz-Berezowski

Teatr Niekonsekwentny:
Założony w kwietniu 2011 r. przez etatowych aktorów Teatru Współczesnego ze Szczecina, by móc realizować autorskie, bardziej kameralne spektakle. Ich pierwszy projekt „Słodka Fibi” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem w Szczecinie.

Bilety: 15 zł ulgowe, przedsprzedaż do dnia 18.04.- 25 zł , od dnia 19.04.- 30 zł
KASA RCK (tel. 943524949 wew.49)
wtorek 10.00 - 14.00
środa - sobota 10.00 - 14.00, 15:00 - 19:00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama