Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, hospicjum, żonkile, zbiorkaW niedzielę 29 kwietnia, będzie doroczna akcja, mająca na celu wsparcie w budowie hospicjum stacjonarnego. Niedziela będzie pod znakiem żonkili.


Celem prowadzonej akcji jest szerzenie idei hospicyjnej, pozyskiwanie środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie życia, oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby osób chorych. 29 kwietnia (niedziela) nasi wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta i przy kościołach na rzecz naszego Hospicjum. Rozpoznamy ich po żółtych koszulkach z logo Hospicjum, oznaczonych puszkach i identyfikatorach. Zwracamy się do wszystkich, którym nie jest obojętny los ludzi chorych i samotnych o dar serca, o wsparcie finansowe. W zamian każdy ofiarodawca otrzyma żonkila-symbol nadziei. Chcemy rozdać dwa tysiące żonkili z naszego pola oraz dwa tysiące żonkilowych broszek. Akcja zostanie przeprowadzona także w Ustroniu Morskim.

Zapraszamy również na Skwer Pionierów od godziny 9 rano. W oznaczonym namiocie pracownicy Hospicjum będą udzielali informacji o działalności Hospicjum, będzie możliwość zmierzenia ciśnienia oraz wykonania pomiaru cukru.

 


R E K L A M A


 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama