Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po raz siódmy firma Troton, Klub Ekologiczny „Gaja”, stowarzyszenie „Uśmiech” z Rościęcina i „Porozumienie dla Parsęty zapraszają na „Wielkie Sprzątanie Parsęty”.


W tym roku uczestnicy tej akcji spotykają się w sobotę 12 maja 2012 o godzinie 11.00 na parkingu za mostem w Ząbrowie. W programie imprezy m.in.  konkursy  o tematyce ekologicznej, występy zespołów New Stars,  Karoliny Żuk oraz dziecięcych grup wokalnych działających przy OPP w Kołobrzegu,  grochówka, grill a dla spragnionych napoje. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Program Zaadoptuj rzekę od 2005 roku jest organizowany przez Klub Ekologiczny „Gaja”. Jest skierowany do szkół, samorządów i instytucji w całej Polsce. Obejmuje takie działania jak  sprzątanie rzeki i jej brzegów, zajęcia terenowe i wycieczki, poznawanie historii i geografii rzeki, nadawanie nazw bezimiennym potokom, organizowanie konkursów plastycznych czy literackich. Do tej pory adoptowano 300 rzek. W 2008 roku The Green Spider Network, sieć instytucji i organizacji powołanych i wspieranych przez Komisję Europejską i DG Environment uznał akcję „Zaadoptuj rzekę” za jeden z pięciu najlepszych projektów ekologicznych w Europie.

Firma TROTON uczestniczy w akcji adopcji Parsęty od 2005 roku jako członek założyciel Porozumienia dla Parsęty -  pierwszego w Polsce projektu łączącego lokalne instytucje samorządowe, szkoły oraz partnerów biznesowych  w akcji ochrony rzek.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach: www.klubgaja.pl, www.troton.com.pl

dodatkowe informacje:
Krzysztof Gierszewski
k.gierszewski@troton.com.pl
662 035 011

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama