Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Wyprawa przez Amerykę Południową (Argentyna, Chile, Boliwia) była spełnieniem marzeń. Podróż zaczęła się i skończyła w Buenos Aires i trwała 6 miesięcy.


Podczas spotkania z Wojciechem Wójcikiem będą mieli Państwo okazje zobaczyć fotografie z Patagonii, dżungli amazońskiej, fotoreportaże z kopalni w Boliwii, słynnego karnawału w Oruro, walki kogutów w Peru i wiele innych...

Wojciech Wójcik jest fotografem. Jego wyprawa była nastawiona na łowienie pięknych kadrów przyrody oraz niezwykle ciekawego życia mieszkańców. Podróż do Ameryki Południowej jest częścią jego wieloletnich podróży w najdalsze zakątki świata. W latach 2006-2011 z małymi przerwami przemierzał Azję, Amerykę Południową i Australię.

O swojej pracy mówi:  -W fotografii najbardziej pociąga mnie moment napięcia, jaki powstaje między fotografem a fotografowanym oraz chwile, w których nagle w zwykłości otaczającego świata dostrzega się coś subtelnego i próbuje się to uchwycić.

18.05.2012, piątek, g. 18.00
sala widowiskowa RCK, wstęp wolny


Więcej na: www.latynoameryka.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama