Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

2 czerwca 2023    |    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
2 czerwca 2023    
    Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Rada Powiatowa SLD oraz stowarzyszenie "Wybrzeże" zapraszają wszystkie dzieci oraz opiekunów do wzięcia udziału w pikniku rodzinnym na sportowo.


Piknik odbędzie się w najbliższą sobotę na osiedlu "Ogrody" - zespół boisk. Impreza zorganizowana będzie  z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W programie m. in. turniej piłki nożnej dzieci do lat 16 oraz rywalizacja w piłkę siatkową - od lat 9 wzwyż. Oprócz zmagań drużynowych zapraszamy do wzięcia udziału w grach i zabawach rodzinnych.

Dla wszystkich uczestników przygotowany zostanie poczęstunek a dla najlepszych sportowców, we wszystkich dziedzinach przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zapisy do gier zespołowych tuż przed rozpoczęciem pikniku.

Zapraszamy na osiedle Ogrody - sobota 2 czerwca, od godziny 13.00.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama