Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zawody, konieW dniach 16-17 czerwca w Dworku Pod Kasztanami w Grzybowie – Starym Borku odbędą się zawody jeździeckie, organizowane przez Klub Jeździecki Kaja.


Będzie to ciekawa impreza sportowa, dofinansowana przez Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie. Operacja mająca na celu podniesienie świadomości mieszkańców na temat jeździectwa jako pożytecznej zdrowotnie i wychowawczo formy spędzania wolnego czasu poprzez organizację zawodów jeździeckich oraz mini festynu dla dzieci związanego z konkursami na temat koni i jeździectwa. Zawody przyczynią się do promocji lokalnego waloru jakim jest jeździectwo konne. Współfinansowana jest przez Unię Europejską w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.  W programie zawodów, oprócz konkurencji jeździeckich, zaplanowano także różne konkursy dla dzieci i młodzieży. Wstęp wolny.

 

informacje kołobrzeg, zawody, konie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama