Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rock, rck, koncertZapraszamy 17 czerwca, o godzinie 15:00 na II Przegląd Zespołów Rockowych RoCK Festiwal w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta.


Wystąpią:
Demesis
Teresa Orłowska
Mellowyork
Fire On
Threnody

Zwycięzcy Przeglądu zaprezentują się 25 sierpnia na RoCK Festiwalu, wśród gwiazd polskiej sceny rockowej.

O godzinie 19:00 zagra gwiazda Przeglądu – zespół Time to Express!

Grupa Time To Express powstała jesienią 2005 roku w Gryficach. Po kilku miesiącach prób i ciężkiej pracy nad autorskim materiałem zespół otrzymał pierwsze z wielu wyróżnień, został okrzyknięty Indywidualnością Muzyczną podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Szczecinie.

Time To Express jest także finalistą i laureatem takich festiwali jak Union Of Rock 2007, Rockowe Ogródki 2007, EKO Union Of Rock 2009, Seven Festival Music & More 2010.

W 2008 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią BIG BLUE RECORDS z Warszawy. We wrześniu 2008 roku utwór „Robot” ukazał się na popularnej sieciowej składance „Don’t Panic We Are From Poland!!!”, wygrywając plebiscyt na najpopularniejszy utwór składanki.

W 2009 roku przyszedł czas na wydanie pierwszego longplaya w karierze zespołu. „Traffic Life” debiutancki krążek Time To Express spotkał się z bardzo przychylnymi ocenami zarówno ze strony krytyków muzycznych jak i fanów muzyki biorących udział w koncertach. W 2011 nadszedł czas na kolejne, dojrzalsze i ambitniejsze wydawnictwo jakim jest „Void In You”.

Wstęp wolny

informacje kołobrzeg, rock, rck, koncert

 

informacje kołobrzeg, rock, rck, koncert
reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama